Rodinný dům č. 2

Novostavba řadového rodinného domu s třemi terasami na ulici Chleborádova v Ostravě Michálkovicích.

Užitná plocha RD bez teras 107,7 m2 bez teras, pozemek 164 m2.

Situace:

 • Cílem bylo do domu dostat maximum světla a proto jsou důležitá okna orientována na jižní stranu.
 • Čeho je moc, toho je moc, proto byla terasa odstíněna parkovacím stáním a vhodně zvolenou výsadbou.
 • Zároveň zde najdete ještě terasu orientovanou na sever a prostornou střešní terasu, která poskytuje maximální soukromí.
 • O co méně je zde travnatých ploch o to více zde najdete skvěle využitého prostoru, který Vám poskytne maximum komfortu za minimum práce.

Interiér

Při výstavbě těchto domů jsme přemýšleli nad dosažením maximálního komfortu až čtyřčlenné rodiny. Proto je zde možné trávit čas společně a též si každý najde svůj kus soukromí.

 • V přízemí naleznete obývací pokoj s obrovskými okny, které sem pustí hromadu slunce. Však to znáte – kam nechodí slunce, tam chodí lékař. Obývací pokoj je propojen s kuchyní, která je kompletně vybavená. Z jedné strany vyskočíte na větší terasu a z druhé strany zase na menší. Někdo hledá stín a jiný zase pořádnou opalovačku. Taky je v přízemí toaleta umístěná tak, že pokud nechcete, nemusí Vaše návštěvy běhat po celém domě.
 • Ve 2.NP najdete koupelnu s pořádnou vanou a dva pokoje. V každém je vestavěná skříň a jsou tak akorát pro děti. Při troše dobré vůle půjdou propojit.
 • Ve 3.NP je to nejlepší. Ložnice s obřím oknem a výhledem na terasu, která díky tvaru domu poskytuje absolutní soukromí. Můžete tu při západu slunce odpočívat ve vířivce, grilovat, nebo třeba plánovat svou budoucnost. Taky je tu koupelna se sprchovým koutem a pořádná vestavěná skříň.
 • Koupelny jsou tady rovnou dvě a toaleta je v každém nadzemním podlaží.

Exteriér

 • Ke každému domu je sklad zahradního náčiní, kol, lyží a dalších nezbytných věcí. Je to taková malá ocelová pevnost a o bezpečnost domu i skladu se stará kvalitní zabezpečovací systém Jablotron, který můžete řídit i na dálku.
 • Veškeré venkovní konstrukční prvky jsou ocelové s šedou antikorozní barvou doplněné o elegantní pozinkovaný tahokov.
 • Kompletně dokončené venkovní práce a vhodně zvolená výsadba. Na Vás je začít spokojeně bydlet.

Financování

Tyto prodáváme formou dlouhodobého, dvacetiletého, pronájmu s následným převodem do osobního vlastnictví.

Nepotřebujete tak 20% v hotovosti pro banku, nepotřebujete složitě vyřizovat hypotéku. Díky tomu toto bydlení považuji za zvlášť vhodné pro mladé a ambiciózní rodiny.


Cena: 7.350.000,- Kč.

Měsíční splátka formou započitatelného nájemného: 30.625,- Kč, jistota 100.000,- Kč.

Fotogalerie

Chcete si prohlédnout tyto úžasné řadové domy?

Lokalita

Líbí se Vám tato nemovitost?

Máte otázky? Budu rád, když mi napíšete!